فيلم سينمايي به من نگو معتاد


خبر آمد خبري در راه است...

همانطور كه از قبل خبر ساخت فيلم سينمايي به من نگو معتاد با محوريت ازدواج جوانان و اعتياد به تهيه كنندگي وكارگرداني مهدي اجاقوند ونويسندگي رضا برزگري در اكثر رسانه هاي داخلي سازمان صدا وسيما داده شده بود.

حال اين فيلم وارد فاز جديدي از مراحل ساخت خود شده است.

در گفتگوي قبلي با تهيه كننده وكارگردان اين فيلم قرار براين بود كه در خرداد ماه سال جاري در شهرستان ملاير با بازيگراني همچون محمد رضا گلزار ،سحر قريشي ،سارا رسولي زاده ،اناهيتا نعمتي و جمعي از بازيگران نام آشناي سينماي ايران كليد بخورد.

حال با تغييرات بزرگري رو به روهست .


در كفتگوي جديد مهدي اجاقوند با راديو اقتصاد نام بازيگران جديد و تغيير لكيشن اين فيلم به گوش مي خورد.

در گفت وگوي ١٣٩٧/٠٥/٠٥ مهدي اجاقوند با راديو اقتصاد نام حسن اسدي و هستي مهدي به گوش مي خورد و قرار بر اين است كه در شهر گلپايگان كليد اين فيلم سينمايي زده خواهد شد. 

حال اين فيلم در مرحله گرفتن مجوز ساخت است و تا ١٥روز ديگر مجوز ساخت صادر شده و بلا فاصله فيلمبرداري شروع مي شود.

با سپاس فراوان از همراهي شما عزيزان

منبع:گفتگوي زنده ١٧:٣٠راديو اقتصاد

/ 2 نظر / 114 بازدید
filebazaar

درآمد تضمینی با دیدن تبلیغات داخلی در آمد زایی عالی و ساده لطفا متن زیر را تا انتها مطالعه فرمایید ما برای شما یک پیشنهاد تازه داریم. بزرگترین رسانه کشور با در برگیری بالا توی جیب شماست. چیزی که هر وقت اراده کنید می تواند محتوای تبلیغی شما و اطلاع رسانی شما را به میلیون ها نفر برساند و باعث رونق کسب و کار شما شود. در مورد گوشی موبایل شما صحبت می کنیم. ما برای گوشی هوشمند شما رسانه ای طراحی کرده ایم که این کار را به خوبی و درستی انجام می دهد. "ما رسنو هستیم، رسانه تبلیغاتی کاربر محور ایران" نحوه درآمدزایی شما از این سیستم به این صورت می باشد که شما با مشاهده کردن تبلیغات درون اپلیکیشن می توانید کسب درآمد انجام دهید. شما با معرفی این اپلیکیشن به دیگران می توانید تیم سازی کنید و از تمام فعالیت های افراد تیم(مشاهده تبلیغات توسط افراد تیم) پورسانت دریافت کنید!!! بدون سرمایه بدون حمایت بدون اختصاص زمان زیاد بدون تجربه،دانش و تخصص فوق العاده کسب درآمد کنید آی دی کانال تلگرام برای دریافت اطلاعات بیشتر : @forsat_vijeh و یا مراجعه به لینک : http://ez-money.blog.ir/1397/05/19/r1